9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Kyiv Boryspil Express перевіз майже мільйон пасажирів за перший рік роботи

 • За перший рік після запуску залізничним експресом “Київ — аеропорт Бориспіль” скористалися майже 1 мільйон пасажирів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “За перший рік роботи він зробив близько 10 тисяч рейсів і перевіз майже мільйон пасажирів. І це безперечний доказ успішності цього проєкту”, – заявив глава “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

  Рекордну кількість пасажирів поїзда Kyiv Boryspil Express перевезли в серпні та вересні – 98,2 тисячі та 107,6 тисячі відповідно. Найбільшою популярністю, за даними УЗ, користуються рейси № 842 Київ-Бориспіль о 17:50 і № 845 Бориспіль-Київ о 19:17.

  За словами керівника АТ Укрзалізниця, компанія планує і надалі розвивати цей проєкт. Зараз залізничники завершують реконструкцію станції Видубичі, де буде побудована припинкова платформа для експреса.

  “Крім того, очікуємо дизель-поїзд виробництва КВБЗ, який ми залучимо на цьому маршруті. А це додатково 170 місць для сидіння”, – додав Кравцов.

  Зараз за добу експреси здійснюють 57 рейсів і перевозять в середньому 2,5 тисяч пасажирів.

  Нагадаємо, Kyiv Boryspil Express був запущений 30 листопада 2018 року. У грудні минулого року поїзда на маршруті ламалися не менше 4-х разів. Але вже за підсумками першого місяця роботи було перевезено 20 тисяч пасажирів з/в головний аеропорт країни.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Повітряні сили обирають з трьох типів винищувачів для оновлення парку бойових літаків

  Повітряні Сили Збройних Сил України чекають рішення держави на закупівлю нових винищувачів на заміну наявного авіаційного парку...

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Миколаївське державне...

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Зараз читають

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний...

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...