9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Kyiv Boryspil Express перевіз майже мільйон пасажирів за перший рік роботи

За перший рік після запуску залізничним експресом “Київ — аеропорт Бориспіль” скористалися майже 1 мільйон пасажирів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“За перший рік роботи він зробив близько 10 тисяч рейсів і перевіз майже мільйон пасажирів. І це безперечний доказ успішності цього проєкту”, – заявив глава “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

Рекордну кількість пасажирів поїзда Kyiv Boryspil Express перевезли в серпні та вересні – 98,2 тисячі та 107,6 тисячі відповідно. Найбільшою популярністю, за даними УЗ, користуються рейси № 842 Київ-Бориспіль о 17:50 і № 845 Бориспіль-Київ о 19:17.

За словами керівника АТ Укрзалізниця, компанія планує і надалі розвивати цей проєкт. Зараз залізничники завершують реконструкцію станції Видубичі, де буде побудована припинкова платформа для експреса.

“Крім того, очікуємо дизель-поїзд виробництва КВБЗ, який ми залучимо на цьому маршруті. А це додатково 170 місць для сидіння”, – додав Кравцов.

Зараз за добу експреси здійснюють 57 рейсів і перевозять в середньому 2,5 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, Kyiv Boryspil Express був запущений 30 листопада 2018 року. У грудні минулого року поїзда на маршруті ламалися не менше 4-х разів. Але вже за підсумками першого місяця роботи було перевезено 20 тисяч пасажирів з/в головний аеропорт країни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають