9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Кривий Ріг може закупити нові трамваї за кошти Міжнародної фінансової корпорації IFC

У січні цього року віце-мер Кривого Рогу Андрій Полтавець розповів про плани закупівлі для КП «Швидкісний трамвай» 50 нових трамвайних вагонів. Журналісти місцевого ЗМІ «Перший Криворізький» направили в запит в Криворізьку міськраду з проханням уточнити ситуацію із закупівлею нового електротранспорту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

На цей запит у відділі транспорту і зв’язку Криворізької міськради журналістам дали офіційну відповідь, що на даний момент між Криворізькою міськрадою, Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та КП «Швидкісний трамвай» підписано тристоронній договір по можливості кредитного фінансування закупівлі нових трамваїв і реконструкції трамвайних колій. Водночас, чиновники повідомили, що в бюджеті міста на 2020 рік коштів для закупівлі нових трамвайних вагонів не передбачено.

У відповіді відділу транспорту і зв’язку Криворізької міськради не повідомляється, якою може бути сума кредиту на закупівлю 50 трамваїв. За підрахунками редакції «Пасажирського транспорту», ​​ця сума може коливатися від 20 до 90 мільйонів євро навіть у разі закупівлі трамваїв українського виробництва: ціна «коритопідлогового» українського трамвая К1М складає близько 400 тисяч євро, а ціна трамвая- «гармошки» «Електрон» досягає 1,8 мільйона євро.

Також чиновники повідомили, що на даний момент кредитний договір між IFC та КП «Швидкісний трамвай» ще не підписано. Тільки після укладення такого договору почне реальний процес закупівлі 50 нових трамваїв для Кривого Рогу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають