9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Кривому Рогу надали кредит на закупівлю 15 сучасних трамваїв

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надає Кривому Рогу кредит на суму 13,7 мільйона ​​євро на модернізацію системи громадського транспорту та підвищення енергоефективності цього сектору.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що Кривий Ріг багато в чому залежить від мережі трамвайного сполучення, оскільки трамвай є головним видом громадського транспорту для міста з населенням близько 630 000 осіб. Проте значна кількість трамвайних вагонів перебуває в експлуатації понад 30 років, що набагато перевищує їх нормативний термін служби.

“Щоб оновити систему громадського транспорту, муніципалітет веде комплексну роботу із закупівлі нової та оновлення діючої техніки, а також розробляє Генеральний план міського транспорту, який є частиною більш масштабних планів міста щодо переходу на альтернативні види транспорту та покращення навколишнього середовища”, – йдеться у повідомленні IFC.

Інвестиція IFC, що складається з 10,2 мільйона євро з власного рахунку та 3,5 мільйона євро у вигляді змішаного фінансування від Фонду чистих технологій, що є частиною Фонду кліматичних інвестицій, допоможе місту досягти його цілей, доповнивши обмежені ресурси державного фінансування.

“Кривий Ріг продовжує реалізацію комплексної програми з оновлення та модернізації муніципального транспорту. Співпраця з IFC для нас дуже важлива, адже міський електротранспорт є найпопулярнішим серед криворіжців. Місто вже виконало всі необхідні підготовчі роботи, включаючи попередній план закупівель та впровадження безкоштовного проїзду в муніципальному транспорті для мешканців міста”, – наголосив в.о. міського голови Юрій Вілкул.

Кредит IFC дасть Кривому Рогу можливість придбати 15 трамвайних вагонів, які не тільки суттєво економитимуть електроенергію завдяки регенерації енергії, але й вимагатимуть менше ремонтів, що оптимізує їх час у дорозі.

blank
Фото: Saroavto

Новий рухомий склад буде відповідати міжнародним стандартам безпеки та доступності, сприятиме безпеці руху та зробить подорожі більш комфортними.

Крім того, за рахунок фінансування IFC буде відремонтовано приблизно один кілометр трамвайних колій.

“Розвиток сталої та екологічнішої міської інфраструктури допоможе Україні виконати свої кліматичні зобов’язання та зменшити споживання електроенергії. Наша спільна мета – підтримати впровадження кліматично оптимізованої інфраструктури у багатьох великих та швидкозростаючих містах України шляхом більшої участі приватного сектору”, – додав регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар.

Також повідомляється, що співпраця IFC з містом включала масштабну програму консультаційних послуг.

Завдяки ініціативі IFC “Міста”, що реалізується у партнерстві зі Швейцарським державним секретаріатом з економічних питань SECO та Федеральним міністерством фінансів Австрії, IFC допомогла вдосконалити методи управління містом, спрямовані на мінімізацію екологічних та соціальних ризиків. Крім того, програма підтримала місто в отриманні міжнародного кредитного рейтингу, покращивши його шанс залучити довгострокове фінансування.

“IFC продовжить консультувати місто з приводу того, як покращити операційну та фінансову стійкість його трамвайного підприємства за одночасного підвищення ефективності перевезень та оптимізації мережі маршрутів”, – підсумували в IFC.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають