9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Кропивницька льотна академія встановить світлосигнальну систему на аеродромі (відео)

Льотна академія НАУ встановить на аеродромі в Кропивницького світлосигнальну систему. Про це розповів начальник льотної академії Національного авіаційного університету Сергій Неділько.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на wing.com.ua.
Світлосигнальна система – це одна з умов надання аеропорту в Кропивницькому статус міжнародного. Побудують цю систему грантових коштів, її вартість п’ять мільйонів гривень, розповів начальник ЛА НАУ.

“Частково ми готові до того, щоб отримати статус Міжнародного. У нас є достатня кількість сертифікованого персоналу. Різні служби повинні забезпечувати діяльність Міжнародного аеропорту: і тут збігаються інтереси Академії з інтересами аеропорту. Проблемним є те, що у нас вийшла з ладу світлосигнальна система, її треба відновити, щоб вночі можна було літати. Ми зараз допрацьовуємо проектно-кошторисну документацію. Навіть кошти через гранти вишукали для її оновлення.

Ще одна проблема – огорожа, створення периметра. Потрібно його зробити. А також виконати невеликий ремонт смуги 1300 метрів. Зараз ми проводимо цю роботу самостійно. Ні область, ні місто поки кошти не виділяли. Але такі пропозиції вже розглядають”, – зазначив Неділько.

Льотна академія збудує на аеродромі у Кропивницькому світло-сигнальну систему

Льотна академія збудує на аеродромі у Кропивницькому світло-сигнальну систему. Про це журналістам Суспільного розповів начальник льотної академії Національного авіаційного університету Сергій Неділько. Світло –сигнальна система – це одна з умов надання аеропорту у Кропивницькому статусу міжнародний. Збудують цю систему за рахунок грантових коштів, її вартість 5 мільйонів гривень – розповів Сергій Неділько

Опубліковано Канал "Кіровоград" Вівторок, 27 листопада 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають