9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 3 Липня, 2022

“Контейнерний термінал Одеса” за два місяці збільшив обсяг обробки на 16,5%

Починаючи з квітня поточного року, ДП “Контейнерний термінал Одеса” розпочинає співробітництво з японською контейнерною лінією “Ocean Network Express”

За підсумками роботи за січень-лютий 2018 року обробка вантажів ДП “Контейнерний термінал Одеса” («КТО») склала 52 499 TEU і збільшилася на 16,5% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UBR

У минулому році компанія залучила нових клієнтів, таких як Yang Ming, Cosco Shipping Lines. Крім того, в даний час компанія ZIM продовжує збільшувати свій вантажопотік через ДП «КТО» за рахунок збільшення розмірів контейнеровозів з Азії. Таким чином, незважаючи на оголошений перехід з квітня 2018 року у порт «Південний» сервісу компанії Maersk, ДП «КТО» наростить обсяги перевалки.

Збереження лідируючих позицій ДП «КТО» вдається досягати за рахунок поетапної реалізації спільного з ДП «Адміністрація морських портів України» проекту розширення терміналу на Карантинному молі, в рамках якого у 2018 році буде продовжено будівництво захисного хвилерізу. Зокрема, за 2016-2017 роки на нових причалах Карантинного молу було оброблено в цілому більше 240 тисяч TEU, тобто близько 40% всього вантажопотоку ДП «КТО».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають