9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Консультанти DB Engineering & Consulting провели сім енергетичних аудитів в “Укрзалізниці”

Консультант “Укрзалізниці” в галузі енергоефективності – компанія DB Engineering & Consulting – у серпні-листопаді цього року провела сім енергетичних аудитів виробничих підрозділів АТ УЗ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Це перші результати роботи DB у рамках співпраці з УЗ щодо розробки стратегії енергетичного менеджменту суспільства за проєктом електрифікації залізниці.

За результатами перших місяців роботи DB Engineering & Consulting надасть “Укрзалізниці” рекомендації щодо проведення енергетичних аудитів у всіх господарствах компанії.

Також у першому кварталі 2022 року АТ УЗ отримає аналітичні інструменти для аналізу споживання матеріально-технічних ресурсів та експертні рекомендації щодо управлінських рішень для фінансування енергоефективних заходів.

Крім того, компанія DB розробить для “Укрзалізниці” інвестиційний план енергоефективності відповідно до зобов’язань у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку за проєктом електрифікації залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка.

“Укрзалізниці” також буде надано дорожню картку з отримання сертифікату ISO 50001 та навчання співробітників.

Ці заходи дозволять транспортній компанії зменшити експлуатаційні витрати, підвищити якість та надійність обслуговування залізничного транспорту та зменшити його вплив на навколишнє середовище.

Завершити реалізацію проєкту планується у лютому 2023 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають