9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Концесію Херсонського порту зупинено судовим рішенням

Шостий апеляційний адмінсуд Києва призупинив дію указу Мінінфраструктури про затвердження результатів концесійного конкурсу та визначення переможця конкурсу на концесію морського торгового порту “Херсон”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ZN.UA

У прес-службі суду повідомили, що заяву щодо здійснення заходів в зазначеній справі задоволено. У свою чергу Міністерство інфраструктури України вже готує заяву через таке рішення суду. Позов подала ТОВ “Спеціальна компанія” Мoрской Пoрт Херсoн “(консорціум “Аскет Шиппінг” та “Глобал Грейн”, Україна). Компанія вимагала визнати протиправним недопуск її до участі у концесійному конкурсі, а також скасувати відповідне рішення.

У Мінінфраструктури зазначили, що зазначену компанію не допустили до етапу розкриття фінансових пропозицій концесійного конкурсу щодо морпорту “Херсон”. Суд вирішив зупинити дію відповідного наказу Мінінфраструктури дo вступу в силу рішення суду пo даній справі. Крім того, Шостий апеляційний адмінсуд Києва заборонив Мінінфраструктури та концесійної комісії робити що-небудь для завершення концесійного конкурсу в морпорту “Херсон”.

Нагадаємо, що за результатом концесійного конкурсу морського порту “Херсон” переможцем було визнано «Рисоіл-Херсон».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають