9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Комунальним службам Одеси передали сучасну спецтехніку (фото)

blankНа Думській площі в Одесі презентували нову спецтехніку міських комунальних підприємств.

На Думській площі відбулася презентація спецтехніки, придбаної в рамках Програми модернізації технологічного транспорту комунальних підприємств Одеси. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Олеської міськради.

У числі нової спецтехніки – автовишка КП «Міськзелентрест», встановлена ​​на базі японського автомобіля ISUZU з висотою підйомного механізму 28 м (вартість – 3 млн. 800 тис. грн.). Таким чином, в даний час на балансі КП «Міськзелентрест» знаходяться 6 автовишок з висотою підйомного механізму 17 м і 1 автовишка з висотою підйомного механізму 28 м.

Також в ході презентації можна було ознайомитися зі спецтехнікою, закупленої для КП «Міські дороги» в 2016 році. Це дві підмітально-прибиральні машини «Cyti Cat 5006» з зимовим обладнанням і підмітально-прибиральна машина «Глобус 533710» на базі автомобіля МАЗ.
Дана техніка призначена для прибирання вулиць у весняно-літній період і прибирання снігу взимку з можливістю посипання доріг піщано-сольовою сумішшю.

КП «Одесміськсвітло» продемонстрував куплену в 2016 році сучасну електротехнічну лабораторію на базі вантажопасажирського автомобіля, яка дозволяє визначити місце пошкодження кабелю, виробляє електротехнічні виміри параметрів електромереж, а також їх перевірку.

Виконання даних робіт знаходиться на постійному контролі першого віце-мера Одеси Анатолія Орловського.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають