9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Компанія Ryanair буде здійснювати рейси з України

blankКомпанія Ryanair буде здійснювати рейси з України. 
Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян Передає Національний промисловий портал.
За його словами, переговори з представниками найбільшої європейської лоукост-авіакомпанії тривали понад п’ять років, і лише в березні 2017 року авіакомпанія офіційно оголосила про початок роботи в Україні вже з осені поточного року:
Цьому рішенню передувала тривала робота сотень людей, які жили цією ідеєю і, фактично, здійснили мрію мільйонів українців щодо дешевих, доступних і комфортних перельотів до Європи. Тепер завдання керівництва аеропортів Києва та Львова – створити належні умови не тільки для Ryanair, а й для інших лоукост-авіакомпаній, які прийдуть слідом. Людей не цікавить процес – їм важливий результат. Міністерство виконало 90% всієї роботи, аеропорти мають виконати свої 10%. Процес узгодження остаточних моментів йде у звичному порядку, а публічне обговорення технічних деталей не повинно збурювати суспільство та забирати у людей надію. – Каже Володимир Омелян.
Володимир Омелян також наголосив, що залучення лоукост-авіакомпаній – важливий крок до створення конкуренції на ринку авіаперевезень, яка має дати пасажирам більший вибір та комфорт за меншу ціну: “У людей завжди має бути вибір – це і є свобода”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають