9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Компанія DuPont Pioneer побудує дорогу на Полтавщині

ТОВ «Піонер Насіння Україна» й ТОВ «Стасі Насіння» профінансують будівництво дороги Полтавщини.

Компанії підписали меморандум з адміністрацією області та вирішили надати допомогу місцевій громаді села Стасі з будівництвом нової дороги загального користування. Нова дорога забезпечить доступ до заводу з автомобільної траси загального користування державного значення H-12 Суми–Полтава в обхід села. Таким чином підприємство убезпечить вулиці та мешканців села від руху вантажних автомобілів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Agravery

ТОВ “Стасі Насіння” як інвестори хочуть збудувати дорогу за власний кошт. Щоб техніка ходила не через населений пункт, а до напряму їхнього заводу, та не руйнувала місцеві дороги. Ми підтримали їхню ініціативу, а сьогодні підписали меморандум про співпрацю й допоможемо з усіма технічними та організаційними питаннями — сказав керівник департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофій Голбан

Нагадаємо, що у 2011 році компанія Pioneer приступила до будівництва нового логістичного комплексу у с. Стасі Диканьського району Полтавської області (Україна).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають