9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Київська мерія купує нові трамваї на 2 мільярди гривень

blankУ Києві оголошено тендер на закупівлю 40 нових низькопольних трамваїв для швидкісної лінії на Борщагівку.

Як повідомляє видання “Пасажирський транспорт“, сьогодні, 27 квітня комунальне підприємство “Київпастранс” оголосило на платформі Prozorro тендер на закупівлю 40 нових трамваїв, передає Національний промисловий портал.

На них мають намір витратити 1,946 мільярда гривень або по 48,65 мільйона гривень за один трамвай.

Відповідно до технічних вимог, трамваї повинні мати повністю низька підлога, довжину понад 26 метрів, не менше трьох секцій з єдиним салоном, не менше 60 сидячих місць. Також вагони повинні бути обладнані місцями для інвалідних колясок, притулившись-зсувними дверима, системою блокування дверей під час руху, кнопками сигналізації і відкривання дверей зовні і всередині салону, електронними покажчиками маршруту і Автоінформатор.

Крім того, для аварійних ситуацій повинна бути передбачена система автономного ходу на акумуляторах на відстань не менше 600 метрів з малою швидкістю. Ця вимога актуально в разі зупинки трамвая в місці перетину з тролейбусної контактної мережею, знеструмлення контактної мережі або маневрів всередині депо.

Тендерні пропозиції приймаються до 29 квітня 2017 р електронні торги пройдуть 4 липня, терміни поставки до 29 грудня 2017 року. Мінімальний крок зниження ціни по всій постачання – 19,46 мільйона гривень. Ціна є єдиним критерієм вибору переможця. У тендері можуть на рівних умовах брати участь як українські, так і іноземні виробники.

Деякі технічні вимоги, зокрема, довжина від 26 метрів і можливість участі іноземних виробників, відкривають дорогу для польського трамвая моделі PESA-71-414К, які володіють саме такою довжиною, кількістю секцій і сидячих місць в салоні. У Києві вже є 10 трамваїв цієї моделі, які, з урахуванням ПДВ, обійшлися приблизно по 42-43 мільйона гривень за вагон.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають