9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Київрічпорт впровадив сучасну електронну систему для митного контролю

Київрічпорт встановив ІТ-систему для митного контролю транспорту, повідомляє прес-служба підприємства

Впроваджена система забезпечує автоматичний контроль і облік переміщення транспорту по митному комплексу ПАТ «Київський річковий порт». Програмно-апаратний комплекс «Трафік» регулює доступ вантажних автомобілів, підвищує ефективність транспортних потоків і зменшує кількість порушень переміщення вантажів і авто на митному ліцензійному складі

Впровадження забезпечує відеоконтроль митного комплексу на в’їздах / виїздах, по території і всередині складських приміщень. Контрольно-пропускна система виконує реєстрацію, облік товарів і транспорту, що перебувають під митним контролем.

Система автоматично зчитує номерні знаки, реєструє вагу автомобіля без участі оператора, збирає всю інформацію про транспорт в базу даних митного складу, а також передає дані в Державну фіскальну службу України.

Впроваджене рішення дозволяє виконати всі вимоги Державної фіскальної служби до вантажних митних ліцензійних складів.

blank

IT-cистема «Трафік» дозволяє знизити вплив людського фактору і кількість зловживань; прискорити виконання виробничих процесів і зменшити порушення митних процедур.

Київський річковий порт – підприємство, яке тільки в Київській гавані має більше 1,5 тис. М вантажних причалів.

Система «Трафік» – це розробка української компанії АМ Интегратор Груп. та яка вже працює у ДП «УДЦТС« Ліски », ФЛК-Брокер (входить до Юнівест Груп), Ост-Вест Експрес, Агро-Союз-Термінал, КЮНЕ І НАГЕЛЬ і на інших об’єктах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають