9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

«Київхліб» перейшов на сучасні Mercedes-Benz Sprinter (відео)

У п’ятницю, 26 травня на території ПАТ «Київхліб» відбулася передача великої партії автомобілів Mercedes-Benz Sprinter для доставки хлібобулочної продукції на підприємствах столиці та області.

Це безпрецедентний випадок в Україні, коли підприємство хлібопекарської промисловості почне вибирає таку велику партію автомобілів марки Mercedes-Benz. У п’ятницю, 26 травня на території ПАТ «Київхліб» пройшла передача 25 автомобілів Mercedes-Benz Sprinter. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Autocentre.ua

Машини поставив ПрАТ «АТП Атлант», офіційний дилер Mercedes-Benz в Україні. Всі вони будуть працювати в ТОВ «Кіевтранслогістік», який є офіційним перевізником «КиївХліб». Автомобілі Mercedes-Benz придбано на умовах заводського фінансування Mercedes-Benz.

Шасі Mercedes-Benz Sprinter укомплектовані кузовами-фургонами вітчизняного виробництва. У кожен фургон поміщається 108 літаків для хліба. Шасі моделі 310 СDI укомплектовані 2,14-літровим турбодизелем (95 к.с.) І пакетом «погані дороги». Останній включає посилені стабілізатори спереду і ззаду і паливний фільтр з підігрівом.

Машини обладнані високим рівнем активної безпеки: крім систем ABS, ESP вони оснащені фірмовою системою проти бокового вітру Crosswind Assist. Автомобілі має гарантію 2 роки або 200 тис. Км. Гарантія від наскрізної корозії – 12 років.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають