9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Київ отримав перші чотири низькопідлогових трамваїв “Pesa”

Компанія Pesa продовжує постачання трамваїв до Києва. Так, перший з сорока трамваїв вже прибув в Українську столицю і ще чотири польських трамваїв поставлять в найближчі дні.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Пасажирський транспорт“.

Постачання партії з 40 нових трамваїв до Києва з Польщі тривають. Слідом за першим вагоном, що вже працюють на швидкісній лінії на Борщагівку, з заводу в Бидгощі до Києва вже везуть на автотрейлерах ще чотири трамваї.

Нагадаємо, в липні цього року Pesa виграла тендер на постачання 40 низькопідлогових трамваїв до Києва. Вартість рамкової замовлення між “Київпастрансом” і компанією Pesa становить 61 млн євро або 1,813 млрд грн.

Виробник прогнозує, що кожного тижня із заводу в Бидгощі будуть відправляти по чотири трамвая до Києва. Зазначимо, що контракт передбачає постачання всієї техніки до кінця 2017 року.

Всього “Pesa” поставить в Київ 40 нових трамваїв моделі “Pesa Twist Foxtrot 71414K”. Вони будуть трисекційні, довжиною 26 метрів, з наявністю 60 пасажирських крісел в салоні та гарантійним терміном експлуатації 36 місяців.

Нові польські трамваї будуть працювати на Правобережній лінії швидкісного трамвая, яка пов’язує район Борщагівка із залізничним вокзалом. Зараз на лінії вже працює 10 таких складів, які були поставлені в 2016 році та одинадцятий – з партії 2017 року.

blank
Фото: www.transport-publiczny.pl

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають