9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Київ оголосив тендер на будівництво пішохідного мосту над Володимирським спуском

Комунальне підприємство “Інженерний центр” (Київ) оголосило тендер на будівництво пішохідно-велосипедного мосту між парками “Хрещатий” та “Володимирська гірка” над Володимирським спуском в центрі Києва з передбачуваною вартістю проекту 260,5 мільйонів гривень.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Згідно з інформацією на порталі ProZorro, термін виконання робіт визначено до кінця 2019 року. Тендерні пропозиції приймаються до 17 жовтня 2018 року, а сам аукціон призначений на 22 листопада.

Крім пропозиції вартості, календарного плану та інформації про субпідрядників, учасникам необхідно внести тендерне забезпечення у розмірі 1 млн грн, говориться в документації тендеру.

Відповідно до неї, переможця виберуть виходячи з оцінки запропонованої вартості робіт (80%), а також умов оплати: відстрочка платежу понад 121 дня – 20%, від 91 до 120 днів – 15%, від 61 до 90 днів – 10%, від 31 до 60 днів – 5%, 30 днів і менше – 0%.

Відповідно до документації тендеру, технічні завдання включають також реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на Володимирському узвозі, перекладання дощової каналізації та поливального водопроводу, дорожні і земляні роботи, установку і підключення системи відеоспостереження, освітлення та благоустрій території.

Як повідомлялося раніше, мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про будівництво пішохідно-велосипедного мосту між Хрещатим парком та Володимирською гіркою на початку 2017 року. Тоді ж замовником робіт було визначено КП “Інженерний центр”. Воно повинно було отримати вихідні дані для проектування мостового переходу, визначити генеральну проектну та підрядну організації для виконання робіт, отримати дозволи на проведення робіт від Міністерства культури, департаменту культури КМДА та Міністерства екології та природних ресурсів.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають