9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Вересня, 2021

Китайська CHEC виграла аукціон на днопоглиблення в порту «Південному»

 • Фото: theartofdredging.com

  Компанія China Harbour Engineering Company (CHEC) стала переможцем аукціону в рамках тендеру на проведення днопоглиблювальних робіт в районі трьох причалів – №23, 24 і 25 морського порту «Південний». Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

  Йдеться про проект «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій біля причалів з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Південний» (перша черга будівництва)».

  За інформацією «Інтерфакс-Україна», CHEC запропонувала провести днопоглиблення за 1 млрд 064 млн 963,46 тис. грн при очікуваній вартості 1 млрд 196 млн 588,15 тис. грн.

  За підсумками аукціону, початкова ціна пропозиції CHEC спочатку була мінімальною. Найближчий конкурент – LTD Novadeal (дочірня компанія бельгійської DEME Group) запропонував 1 млрд 178 млн 639,33 тис. грн і залишив незмінною ціну до кінця аукціону.

  Крім того, в аукціоні брали участь Boskalis International BV (Нідерланди), знизила ціну з 1 млрд 196 млн 588 тис. грн – до 1 млрд 177,9 млн грн, Jan De Nul NV (також дочка бельгійської DEME Group) з остаточним пропозицією 1 млрд 113 млн грн і компанія «Ван Оорд Україна» (представництво Van Oord, Нідерланди), остаточну пропозицію якої склало 1 млрд 179 млн грн.

  Сьогоднішні результати демонструють, що АМПУ – відкритий майданчик для міжнародних днопоглиблювальних гігантів. Ми провели спільно з бізнесом, юристами, інженерами-консультантами велику роботу з підготовки проекту. Упевнений, що його реалізація зафіксує високу якість роботи майбутніх підрядників, надійність і готовність АМПУ працювати в чіткі терміни, відкритість всіх подібних масштабних проектів, – відзначив в. о. голови АМПУ Райвис Вецкаганс.

  Згідно з повідомленням, остаточні результати тендеру АМПУ оголосить додатково після перевірки всіх необхідних документів.

  Тендерний комітет адміністрації морпорту «Південний» 14 квітня 2017 року допустив до аукціону всіх п’ятьох учасників тендеру по проекту «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій біля причалів з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Південний». Зокрема, попередню кваліфікацію пройшли China Harbour Engineering Company ltd (Китай), Private Limited Liability Company Boskalis International BV (Нідерланди), Jan De Nul NV (Бельгія), дочірнє підприємство «Ван Оорд Україна» компанії «Ван Оорд Дреджінг Енд Марін Контракторс Б . В. »(Нідерланди) і Novadeal Ltd (DEME Group, Бельгія).

  Кабінет міністрів 19 квітня 2017 року затвердив проект «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій біля причалів з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Південний», загальна кошторисна вартість якого в цінах на 27 жовтня 2016 року становить 4,183 млрд грн.

  Проект передбачає поглиблення дна водних підходів до причалів №№23, 24 і 25 та їх операційної акваторії до 16 метрів. Тривалість реконструкції – три роки і два місяці.

  China Harbour Engineering Company (штаб-квартира – Пекін) – один зі світових лідерів ринку днопоглиблювальних і гідротехнічних робіт. Компанія заснована в 1980 році. Є дочірньою компанією China Communications Construction Company.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Миколаєві відремонтували рейдовий тральщик для ВМС України (фото)

  Після завершення ремонту на Миколаївському суднобудівному заводі до пункту постійного базування вийшов рейдовий тральник «Геничеськ» ВМС України.

  У Києві відкрили сучасний Урбан-парк (фото)

  На території Київського національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) відкрили першу частину спортивного кластера — Урбан-парк.Проєкт реалізується за...

  Перший корвет типу Ada приймуть до складу ВМС України у 2024 році

  Військово-морські сили України зарахують до складу новий корвет класу Ada вже у 2024 році.Про це в інтерв’ю армійським...

  На базі поромної переправи Орлівка-Ісакча створять річковий порт

  Інвестори та ініціатори запуску дунайської поромної переправи Орлівка-Ісакча мають намір в майбутньому перетворити поромний комплекс в річковий порт.Передає Національний...

  Оголошено тендер на реконструкцію аеропорту у Чернівцях

  Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА оголосило тендер в системі Prozorro на реконструкцію аеродрому в міжнародному аеропорту Чернівці.

  У МОЗ анонсували виробництво вакцин проти грипу в України

  Заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що в Україні збираються виробляти вакцину проти грипу.

  Ryanair планує агресивну експансію на українському ринку авіаперевезень

  Авіакомпанія Ryanair планує агресивну експансію в Україні, якщо буде підписано Угоду про Спільний авіаційний простір між Україною, Європейським Союзом і її державами-членами.

  “Південмаш” виготовить перший комплект шасі для літака Ан-178 до кінця жовтня

  ДП "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" має поставити перший комплект нових шасі для військово-транспортного літака Ан-178-100Р в кінці...

  Зараз читають

  У Києві відкрили сучасний Урбан-парк (фото)

  На території Київського національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) відкрили першу частину спортивного кластера — Урбан-парк.

  “Інтерпайп” на 20% наростив експорт колісних пар з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" за вісім місяців 2021 року виготовила 112,7 тисячі тонн залізничної продукції, що на...

  Розробники САУ “Богдана” працюють над завершенням державних випробувань вже наступного року

  Про деякі подробиці з розробки та ходу випробувань перспективної колісної самохідної артилерійської установки калібру 155-мм "Богдана" розповів...

  Харківський авіазавод домовляється про випуск угорських літаків та сертифікацію ХАЗ-30 в Європі

  ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" (ХДАВП) хоче розпочати складання і продаж легких двох-чотиримісних літаків Fusion 212...