9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Хмельницький аеропорт придбав обладнання для обслуговування малої авіації

Для того, щоб в поточному році Хмельницький аеропорт міг приймати літаки малої авіації — придбали необхідне обладнання. Про це повідомив директор комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Радіостанцію після перевірок і сертифікації встановлять на території аеропорту.

«Для мене, як керівника, це радість і гордість. У вересні депутати обласної ради прийняли наші пропозиції та внесли зміни в план розвитку аеропорту. Це дало нам можливість придбати радіостанцію, яка буде обслуговувати малі повітряні судна в наступному році», – розповів Валерій Ростиславович.

За його словами, радіостанцію придбали минулого тижня, і вже отримали свою радіочастоту. Зараз радіостанція проходить комісію по сертифікації. Потім вона буде встановлена ​​на території аеропорту.

«Також знайшли розуміння в Державіаслужбі України. Раніше вони не давали дозволу на розміщення злітно-посадкових майданчиків для малої авіації на території аеропортів. І ми змогли переконати керівництво служби й нам дали згоду на їх розміщення», – коментує глава підприємства.

Валерій Сорока додав, що це пріоритетний напрямок, це дасть можливість почати співпрацю з підприємцями малого та середнього бізнесу, такі послуги в Європі користуються великим попитом, і нададуть нові можливості для розвитку місцевих підприємств.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають