9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Херсонський аеропорт отримав міжнародний сертифікат якості

Ще один важливий крок на шляху до досягнення найвищих європейських стандартів зробили в Херсонському аеропорту. Тепер він – володар міжнародного сертифіката управління системою якості ISO 9001. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на newday.kherson.ua.

blank
КП ХОР “Херсонські авіалінії”. Міжнародний сертифікат управління системою якості ISO 9001. Фото: newday.kherson.ua

Проте до його отримання довелося більш ніж за рік пройти довгий і нелегкий шлях, починаючи від створення групи внутрішнього аудиту, і адаптації до нових вимог всіх технічних підрозділів. А потім ще був аудит державного підприємства «Київоблстрандартметрологія», в ході якого і підтвердилася повна готовність підприємства до роботи відповідно до вимог, прийнятих в аеропортах усього світу.

Причому ця готовність однаково значуща як для працівників «повітряних воріт» краю, так і для пасажирів. «Якість – це безпека», – коротко схарактеризували нове досягнення генеральний директор «Київоблстандартметрологія» Ірина Кравченко.

– Аеропорт націлений на постійний розвиток. Якщо за весь 2017 рік через нього пройшло 105 тисяч пасажирів, то в нинішньому році – вже 145 тисяч. З Херсона літають в Стамбул і Даламан, Анталію і Шарм-ель-Шейх, Київ і Люблін. При цьому за весь нинішній рік жодного льотної події у нас не було, і зберігався високий рівень безпеки. Але в планах – щороку додавати ще по два-три міжнародні рейси, щоб в період з 2020 до 2023 року вийти на обслуговування мільйона пасажирів щорічно. І реалізація цього амбіційного завдання неможлива без дотримання жорстких стандартів якості, підтверджених сертифікатом ISO 9001, – каже директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук.

Про те, як налагоджена робота в міжнародному аеропорту Херсона, можна судити хоча б по недавньої історії з «крижаним дощем», який обрушився на південь України 19 грудня – якраз в день святого Миколая. Прибулий в цей день зі Стамбула пасажирський аеробус А319 моментально від кінчиків крил до пілотської кабіни і фюзеляжу обріс наліддю. Однак працівники наземних служб аеропорту за налагодженою схемою приступили до його обробки рідким реагентом. Всього дванадцять хвилин інтенсивної роботи плюс 350 літрів реагенту – і від крижаної кірки на лайнері й сліду не залишилося. Так що назад в Стамбул літак вилетів без запізнень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають