9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Херсонський аеропорт отримав міжнародний сертифікат якості

 • Ще один важливий крок на шляху до досягнення найвищих європейських стандартів зробили в Херсонському аеропорту. Тепер він – володар міжнародного сертифіката управління системою якості ISO 9001. 

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на newday.kherson.ua.

  КП ХОР “Херсонські авіалінії”. Міжнародний сертифікат управління системою якості ISO 9001. Фото: newday.kherson.ua

  Проте до його отримання довелося більш ніж за рік пройти довгий і нелегкий шлях, починаючи від створення групи внутрішнього аудиту, і адаптації до нових вимог всіх технічних підрозділів. А потім ще був аудит державного підприємства «Київоблстрандартметрологія», в ході якого і підтвердилася повна готовність підприємства до роботи відповідно до вимог, прийнятих в аеропортах усього світу.

  Причому ця готовність однаково значуща як для працівників «повітряних воріт» краю, так і для пасажирів. «Якість – це безпека», – коротко схарактеризували нове досягнення генеральний директор «Київоблстандартметрологія» Ірина Кравченко.

  – Аеропорт націлений на постійний розвиток. Якщо за весь 2017 рік через нього пройшло 105 тисяч пасажирів, то в нинішньому році – вже 145 тисяч. З Херсона літають в Стамбул і Даламан, Анталію і Шарм-ель-Шейх, Київ і Люблін. При цьому за весь нинішній рік жодного льотної події у нас не було, і зберігався високий рівень безпеки. Але в планах – щороку додавати ще по два-три міжнародні рейси, щоб в період з 2020 до 2023 року вийти на обслуговування мільйона пасажирів щорічно. І реалізація цього амбіційного завдання неможлива без дотримання жорстких стандартів якості, підтверджених сертифікатом ISO 9001, – каже директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук.

  Про те, як налагоджена робота в міжнародному аеропорту Херсона, можна судити хоча б по недавньої історії з «крижаним дощем», який обрушився на південь України 19 грудня – якраз в день святого Миколая. Прибулий в цей день зі Стамбула пасажирський аеробус А319 моментально від кінчиків крил до пілотської кабіни і фюзеляжу обріс наліддю. Однак працівники наземних служб аеропорту за налагодженою схемою приступили до його обробки рідким реагентом. Всього дванадцять хвилин інтенсивної роботи плюс 350 літрів реагенту – і від крижаної кірки на лайнері й сліду не залишилося. Так що назад в Стамбул літак вилетів без запізнень.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.

  На Шепетівському ремзаводі створюють самохідну артилерійську установку на базі БМП

  На Шепетівському ремонтному заводі «схрещують» артилерійську частину 2С9 «НОНА» та шасі БМП/БРМ.Передає Національний Промисловий...

  “Сільпо” розпочало доставляти продукти за допомогою літаків

  Мережа "Сільпо" розпочала пілотний проєкт з доставлення замовлень літаками в невеликі населені пункти, де не працюють логістичні...