9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

Ізмаїльський порт збільшив вантажообіг на 18,6%

 • Ізмаїльський морський порт в січні-червні 2018 року збільшив вантажообіг на 18,6% – до 2,735 млн тjонн

  Перевалка експортних вантажів зросла на 32,1% – до 1,989 млн тонн, транзитних – на 9,3%, до 689,16 тис тонн. Переробка імпортних вантажів скоротилася на 48,9%.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на дані АМПУ

  Переробка наливних вантажів збільшилася на 68,5% – до 83,78 тисяч тонн. Серед них  перевалка хімічних вантажів зросла до 41,64 тис тонн. Переробка рослинної олії скоротилася на 11,1%, нафтопродуктів – на 32,2%.

  Перевалка сипучих вантажів збільшилася на 19,4% – до 2,525 млн тонн. Серед них переробка руди зросла на 30,4%, вугілля – на 12%. Перевалка хлібних вантажів скоротилася на 32,4%, будівельних вантажів – у 2,2 рази.

  Переробка тарно-штучних вантажів скоротилася на 11%. Серед них переробка хімічних вантажів і мінеральних добрив збільшилася на 28,1% – до 23,68 тисяч тонн, а перевалка інших тарно-штучних вантажів скоротилася в 2,5 рази.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар"...

  На Прикарпатті завершують будівництво моста через річку Луква (фото)

  Капітальний ремонт мосту через річку Луква в с. Боднарів на трасі Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано...

  ВМС України готуються до прийняття на озброєння БПЛА Bayraktar TB2

  У Військово-морських силах України готуються до прийняття на озброєння ударних БПЛА Bayraktar TB2.Про...