9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Івано-Франківськ отримав чергову партію нових автобусів (фото)

До Івано-Франківська прибули 12 нових турецьких автобусів Guleryuz Cobra GD 272 LF.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine Now.

Про це повідомив у Facebook міський голова Руслан Марцінків.

“Кондиціонери, USB-зарядка, місця для маломобільних груп, візочків і навіть тварин, зручні сидіння і “просунута” електроніка — це лише деякі опції, що мають нові турецькі автобуси, частина з яких вже на території КП “Електроавтотранс” ІФ. Ще частина — в дорозі до Івано-Франківська та була помічена інсайдерами на трасі Бурштині

Два роки тому, як приїздив у депо, то ніби повертався десь в союз. І трохи аж сумно було від тих стареньких “рогатих”. Вчора вкотре навідався до КП “Електроавтотранс” ІФ і хочу сказати, що зміни — колосальні. Вся територія заставлена новенькими автобусами, оновлений тролейбусний парк, всі біло-червоні, як один. За два роки — це вражаючий результат! Дякую Vitalii Golutiak, Андрій Тютюник за постійний рух вперед! Приємно знати, що франківський громадський транспорт може бути комфортним, сучасним і головне — комунальним”, – йдеться в повідомленні.

На початку року, ТОВ “Сучасні вантажівки” (Київ), що входить до складу великого українського автомобільного холдингу АВТЕК, перемогло в тендері на постачання комунальному підприємству “Електроавтотранс” 12 низькопідлогових великих міських автобусів, запропонувавши автобуси Guleryur Cobra GD 272 LF виробництва Туреччини за 65,995 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 70,8 млн грн.

Нагадаємо, що минулого року місто отримало 18 нових автобусів Богдан.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають