9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Івано-Франківськ отримав Приз Європи – 2018, як місто яке найактивніше просуває європейські ідеї

Українське місто Івано-Франківськ отримало Приз Європи, як місто яке найактивніше просуває європейські ідеї

За Приз Європи цього року боролися шість міст. На таємному голосуванні, Івано-Франківськ отримав три голоси з семи, що стало найбільшою кількістю голосів серед усіх інших міст.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Укрінформ.

Для мене велика честь оголосити переможця. Це Івано-Франківськ. Ми вітаємо Івано-Франківськ, дякуємо цьому місту за співпрацю з Європою і вітаємо наших українських друзів, – заявив президент Асамблеї Ніколетті.

Президент комітету ПАРЄ з визначення лауреатів Europe Prize, депутат від Румунії Іонут-Маріан Строе також привітав всіх українців та містян з визначною подією:

Думаю, що Івано-Франківськ отримав цей приз з декількох причин, серед них і багата історія. Думаю, також сприяло те, що це розвинений індустріальний центр в Україні. Але в перше чергу, це рівень міжнародного та європейського співробітництва, – сказав депутат.

Приз Європи присуджується з 1955 року муніципалітетам за їхній внесок у розбудову та розвиток європейського співробітництва. Нагорода складається з перехідного Призу Європи, медалі, диплома та грошової премії для проведення навчань працівників міських голів-лауреатів. Минулого року цей приз отримав польський Люблін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають