9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Італійська компанія розробить ТЕО на будівництво Північної об’їзної дороги міста Одеса

Італійська компанія Lotti на замовлення Укравтодору готує техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) на будівництво Північної об’їзної дороги м. Одеса.

Проект реалізується в межах підготовки ТЕО міжнародного транснаціонального коридору GO Highway. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укравтодору.

Я багаторазово відвідував Одесу. Окрім дуже комфортної зони відпочинку, Одеса є портовим кластером, через який проходить близько 100 млн тонн вантажів на рік. Я розумію проблему перевантаження міста транзитним транспортом, з якою одесити стикаються щодня.

Наявна об’їзна дорога вже давно стала вулицею Одеси, якою користуються жителі міста для внутрішньоміських поїздок.

Усвідомлюючи цю проблему, я ініціював підготовку ТЕО будівництва нової Північної об’їзної дороги Одеси, яка дозволить повністю звільнити місто від транзитних автомобілів.

Зараз триває опрацювання оптимального трасування нової Північної об’їзної Одеси, яка має забезпечити комфортний та швидкісний проїзд між 6 трасами міжнародного значення – М-05, М-14, М-15, М-16, М-27, М-28, – зазначив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак.

В Укравтодорі сподіваються на результативне співробітництво з Одеською ОДА та місцевою владою в цьому питанні в процесі підготовки проектної документації, реалізації та фінансування цього важливого проекту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають