9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Іспанська компанія CAF цікавиться співпрацею з київським метрополітеном

У КП “Київський метрополітен” повідомили, що провели зустріч з представниками іспанської компанії CAF Power & Automation, яка займається виробництвом, модернізацією та оновленням рухомого складу залізничного транспорту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Іноземні фахівці представили свою продукцію з метою ознайомлення і вивчення можливостей співпраці”, – йдеться в повідомленні комунального підприємства.

Також повідомляється, що обговорювалися технологічні характеристики асортименту, умови гарантійного та післягарантійного обслуговування.

“Ми вивчаємо нові технології та стандарти, щоб рухатися в ногу з часом. Тому нам цінно, що великі європейські компанії готові ділитися знаннями та досвідом і пропонують свої проєкти”, – додав фінансовий директор Київського метрополітену Олексій Хайменов.

Своєю чергою директор з продажу компанії CAF Хон Амутксастехі подякував керівництву метрополітену за професійну зустріч.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають