9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Інгулецький ГЗК допоміг побудувати переправу на Дніпропетровщині

За підтримки Інгулецького ГЗК Групи “Метінвест” у селі Андріївка збудували дамбу на річці Інгулець.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Це дало можливість жителям південної частини Карпівської територіальної громади зручно добиратися до місць роботи й важливих об’єктів сільської інфраструктури.

“Cело Андріївку Карпівської територіальної громади річка Інгулець розділяє навпіл. Щоб потрапити з лівого берега на правий, місцеве населення раніше користувалося капітальним бетонним мостом. Та на початку війни вирішили тимчасово вивести його з ладу з метою безпеки”, – йдеться в повідомленні ГЗК.

Відтоді пряме транспортне сполучення через річку стало неможливим. На протилежний берег Інгульця можна було потрапити лише в об’їзд через Карпівку, роблячи при цьому велике коло.

До певного часу через близькість лінії фронту будівництво насипної переправи було неможливим. Та коли ворог відступив на безпечну відстань від села, до цього питання повернулися.

“Допомогти попросили Інгулецький ГЗК “Метінвесту”. Фахівці підприємства виїхали на місце, визначили територію, проклали труби для пропуску води, відсипали щебенем дамбу, утрамбували дрібною фракцією дорожнє полотно та облаштували металеві поручні”, – додали в компанії.

По закінченню зведення дамби вже відновився звичний рух рейсового автобуса й автомобілів екстрених служб.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають