9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Хорватія та Україна обговорили запуск прямого регулярного авіаційного сполучення

16-17 квітня в Загребі українська делегація на чолі з віце-прем’єр-міністром України з питань євроінтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе провела ряд зустрічей з хорватськими чиновниками, які були присвячені активізації співпраці в транспортній сфері між країнами.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Зокрема, порушувалося питання запуску регулярного прямого авіасполучення між Україною і Хорватією.

Так, можливість введення прямого авіасполучення між Києвом та Загребом обговорювалася на зустрічі з віце-прем’єр-міністром – міністром економіки, малого і середнього підприємництва та ремесел Мартіною Даліч. В МІУ підкреслили, що такий крок буде супроводжуватися зняттям всіх обмежень на польоти між країнами.

Заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань, який брав участь в переговорах, уточнив:

“Ми повинні зняти обмеження щодо призначених авіакомпаній. Поки МАУ і Croatia Airlines не планують запуск рейсів на 2018 рік, але ми як регулятор повинні забезпечити таку можливість в майбутньому . Саме так відновили прямі перельоти з Любляни (Словенія) Adria Airways. Крім того, Хорватія є членом Євросоюзу і поки укладення угоди про САП з ЄС заблоковано, ми лібералізуємо авіасполучення на двосторонньому рівні”.

Заступник міністра зазначив, що “з дати затвердження Розпорядження КМУ про підготовку до САП з ЄС в лютому 2017 року Україна ввела режим “відкритого неба” зі 7 з 27 країн ЄС – Литвою, Латвією, Естонією, Польщею, Італією, Іспанією та Німеччиною”.

 

АвторЦТС

Останні новини:

Зараз читають