9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Харків придбає 50 нових тролейбусів

blankХарків і Європейський банк реконструкції та розвитку попередньо домовилися про виділення кредиту на придбання 50 нових тролейбусів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Харківської міськради.

Відповідну угоду щодо проекту оновлення тролейбусного парку підписали сьогодні, 13 червня, Харківський міський голова Геннадій Кернес і перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт.

Сума кредиту складе 10 млн євро, з яких ЄБРР надасть 8 млн євро, а ще 2 млн євро – Фонд чистих технологій.

Як повідомив після церемонії підписання угоди перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, кредит від ЄБРР набагато вигідніший, оскільки його процентна ставка значно нижча, ніж в українських банках.

Місту необхідно залучати саме такі недорогі фінансові ресурси, як у Європейського банку реконструкції та розвитку. Це дозволить нам закуповувати новий наземний електротранспорт, оскільки його парк, як відомо, вимагає істотної модернізації. Тролейбуси, які ми плануємо закупити, будуть абсолютно новими, з використанням енергозберігаючих технологій, – зазначив Ігор Терехов.

За його словами, для визначення постачальника тролейбусів буде проведений міжнародний тендер.

Як повідомив перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннетт, остаточне рішення про виділення кредитних коштів має бути ухвалне на засіданні ради директорів банку в листопаді, після чого до кінця року очікується підписання відповідного договору з Харковом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають