9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Харків підписав меморандум зі Stadler про розвиток міського електротранспорту

Документ також передбачає можливість локалізації виробництва в Харкові.

В Харкові було підписано меморандум між містом і швейцарським виробником рухомого складу Stadler, спрямований на оновлення парку трамваїв в Харкові.

Документ підписали в.о. міського голови Харкова Ігор Терехов, виконавчий директор Stadler CIS AG Олександр Люфт і віцепрезидент Stadler Group по Центральній Європі, гендиректор ЗАТ “Штадлер Мінськ” Філіп Бруннер, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як було заявлено під час підписання, меморандум стосується спільної роботи з удосконалення та підвищення якості пасажирських перевезень міським транспортом Харкова.

Основна мета документу – підвищення комфорту і безпеки пасажирських перевезень, переорієнтація пасажиропотоків з автомобільного на електротранспорт, а також можливість локалізації виробництва в Харкові й створення нових робочих місць.

“Сподіваюся, що підписання меморандуму стане імпульсом до перетворення трамваїв в Харкові. Ми потребуємо того, щоб парк трамваїв був кардинально оновлений. І я сподіваюся, що Stadler буде в місті Харкові”, – заявив Ігор Терехов.

Нагадаємо, швейцарська компанія Stadler вже надала Харкову для експлуатаційних випробувань трисекційний трамвай.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають