9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Гайворонська вузькоколійка почала виконання денних рейсів

Першим денним рейсом приміського поїзда з Гайворона до Рудниці Гайворонської вузькоколійки скористалися 65 пасажирів.

Про це повідомив керівник напрямку вузькоколійних залізниць та ретротехніки АТ “Укрзалізниця” Олег Заблудовський, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що з 3 травня, у зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку на Гайворонській вузькоколійці та для зручності місцевого населення, запустили додатковий денний рейс приміського поїзда №6271/6274 сполученням Гайворон-Рудниця-Гайворон, у складі теплотягаТУ2 та двох пасажирських вагонів.

“Гайворонська вузькоколійка під час війни наростила пасажиропотік, переорієнтувавшись з туристичного транспорту на евакуаційний. З 3 травня у зв’язку зі стрімким зростанням пасажиропотоку і для зручності тимчасових переселенців вузькоколійка Гайворон-Рудниця з німецьким паротягом 1950 року матиме додатковий день по вівторкам, п’ятницям та у неділю”, – прокоментували в АТ “Укрзалізниця” запуск додаткового потяга.

Відправлення зі ст. Гайворон о 11.03, прибуття на ст. Рудниця о 14:48, відправлення у зворотному напрямку о 15:52 та прибуття до Гайворону о 19:59.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають