9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Французька компанія допоможе Україні підготуватися до будівництва перших концесійних доріг

“Укравтодор” і французька будівельна компанія Bouygues Travaux Publics SAS 25 червня підписали меморандум про підготовку попереднього техніко-економічного обґрунтування концесійного будівництва та експлуатації дороги Київ-Біла Церква, а також першої черги Великої кільцевої дороги столиці.

Йдеться про нові напрямки зазначених доріг, у випадку з Великої кільцевої – про ділянку між автодорогами М-06 Київ-Чоп до М-05 Київ-Одеса, інформує ЦТС з посиланням на повідомлення Офісу Національної інвестиційної ради.

З української сторони документ підписав заступник голови Держагентства автомобільних доріг Олександр Харченко, з французької – комерційний директор Bouygues Жан-Денис Арнау.

Коментуючи цю подію, проектний менеджер Офісу Національного інвестради та радник міністра інфраструктури Надія Казначеєва зазначила, що робота з Bouygues почалася ще в грудні 2017 року.

“Для міжнародних інвесторів прихід в Україну французької компанії Bouygues, яка присутня в 90 країнах світу, – це позитивний знак. Ми очікуємо, що новий закон про концесії, який парламент повинен прийняти вже цього літа, приверне в українську транспортну інфраструктуру більше компаній зі світовим ім’ям”, – додала Казначеєва.

Відзначається, що капіталізація Bouygues становить понад 15 млрд євро.

Останні новини:

Зараз читають