9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Фоторепортаж: Як виглядає міжнародний аеропорт «Полтава» після реконструкції

Реконструкція міжнарожного аеропорту «Полтава» завершилася, передає Зміст.

Нині в будівлі завершені ремонті роботи, необхідне обладнання стоїть на своїх місцях і готове до використання, кімнати укомплектовані меблями. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now

Уже підготовані службові приміщення для митників, правоохоронців, санітарних служб, кімната затриманих і диспетчерська. Для пілотів та стюардес, які прилітатимуть в аеропорт, також облаштували кімнату для відпочинку.

Як розповідає Володимир Окара, в аеропорту працюватимуть полтавські фахівці митної справи. А от нестимуть тут службу прикордонники або з Харкова, або з Дніпра – це питання поки вирішують.

Хоч все й готове до вильоту, точної дати першого рейсу поки не називають. Як розповідає Андрій Пісоцький, тепер все залежить від туроператора:

«Чекаємо від компанії Join Up, у них якісь несправності з літаками. На цьому тижні вони нам скажуть, коли вони готові. Ми готові, і злітно-посадкова смуга, і руліжка, і тут все (показує на аеропорт). Якщо нам скажуть, що завтра летіти, то ми вже готові завтра летіти».

До речі, крім авіакомпанії Yan Air, яка має провести перший для аеропорту рейс Полтава-Анталія, посадовці нині ведуть перемовини з іншими компаніями. Так, за словами Андрія Пісоцького, зараз про можливість проведення рейсів спілкуються з представниками білоруських, турецьких та польських авіаліній. Що ж до відкриття внутрішньоукраїнських рейсів. Про це домовляються із запорізькою авіакомпанією «Мотор січ». Заплановано відкрити з Полтави напрямки на Одесу, Львів та Київ

Останні новини:

Зараз читають