9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 16 Січня, 2022

Фоторепортаж: будівництво Бескидського тунелю йде за графіком

Як повідомляє Залізничний інформаційний портал, зараз у Бескидському тунелі та на території поблизу нього вкладаються бетоні лотки для численних сигнальних та тягових кабелів до тунелю, а також бульдозери та екскаватори готують земляне полотно для вкладання рейок, що проляжуть до тунельного порталу.

За проектом тут встановлять не лише звичні для залізничних тунелів системи живлення тягової мережі та кабелі сигналізації і автоматики, а й нове для нашої залізниці обладнання контролю за сейсмічними показниками, відеонагляду та потужну протипожежну систему, для якої вже збудована насосна станція з великими резервуарами для води.

Сьогодні на колійних роботах у тунелі працюють:

  • 12 монтерів колії на укладальному крані
  • 2 машиністи бульдозера
  • 1 машиніст навантажувача
  • 4 машиністи колієукладального крана

На днях вкладена колія вже має засипатися щебенем із застосуванням колійної машини «Унімат», що поставить колію на проектні відмітки.

Також ведуться роботи на станції Бескид – на станції сьогодні будують приміщення вокзалу, дотепер його не було, і пасажири змушені були очікувати електропоїзди на вулиці. Передбачається встановити новий пульт сигналізації та автоматики на сучасній елементарній базі.

Серед працівників які працюють на станції Бескид: чергові, сигналісти та станційні працівники.

Зараз тут демонтують старі колії, із трьох незабаром залишиться лише одна, по якій сьогодні відбувається рух старим тунелем. Нові колії прокладуть до тунелю через колишній будівельний майданчик.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають