9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Фото: В Ужгороді випробовують новий комфортабельний автобус «Електрон»

До Дня міста вулицями Ужгорода в якості експерименту їздив новий комфортабельний автобус «Електрон», який на прохання міського голови Богдана Андріїва надало СП «Електронтранс».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Закарпаття онлайн.

Оскільки він призначений для міських перевезень, кількість стоячих місць у ньому переважає, кількість сидячих – три десятки.

Ужгородці активно оцінюють новинку на дорогах міста. Хтось вважає, що автобус відповідає рівню обласного центру та європейського міста, тому варто мати такий для комунального транспорту міста.

Проте чимало пасажирів зазначали, що Ужгород ще не готовий до такого транспорту, оскільки потрібно зробити капітальні ремонти ряду вулиць, радіуси поворотів не дають змогу маневрувати без виїзду на зустрічну смугу, необхідно також навести лад із водіями, які паркуються на автобусних зупинках, на окремих відрізках дороги потрібно встановити знаки про заборону парковки. Також є побоювання, що суттєво зростуть інтервали між рейсами.

А для найменших новий транспорт був своєрідним атракціоном – діти активно розглядали новинку, якої ще не бачили в Ужгороді.

Петро Бобик, начальник відділу транспорту Ужгородської міської ради, коментує: «Це реальний експеримент, який дасть змогу визначити, чи зможе такий автобус безпечно рухатися вулицями нашого міста. Уже можемо сказати, що новинка зарекомендувала себе тільки з позитивного боку». Також начальник відділу додав, що для забезпечення усіх потреб пасажирів міста, необхідно близько півсотні таких автобусів, а нинішній експеримент може стати початком змін.

Комерційний директор СП «Електротранс» Володимир Будзан розповідає: «Ми проводимо навчання водіїв, обслуговуючого персоналу. Гарантійний термін – рік. Сусідній обласний центр – Львів – уже кілька років користується такими автобусами і навіть планує закупити ще. Тож якість справді відповідає всім стандартам. Зокрема, двигун виготовлений у Великій Британії».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають