9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Фото: В Олександрівській лікарні відновили відділення та встановили нове обладнання

У столичній Олександрівській лікарні капітально відремонтували відділення реанімації та інтенсивної терапії для хірургічних хворих та встановили там нове обладнання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Большой Киев.

Тут відремонтували відділення реанімації та інтенсивної терапії для хірургічних хворих. Встановили нове обладнання для післяопераційного спостереження і супроводу пацієнтів. У 2018-му році провели ремонт приміщень та встановили новітній спіральний комп’ютерний томограф, придбали сучасний магнітно-резонансний томограф, – сказав мер Києва Віталій Кличко.

Крім того, в лікарні зробили капітальний ремонт і будівлі корпусу №7, закупили нове обладнання і меблі. Також в Олександрівській лікарні відкрили відділення паліативної допомоги на десять ліжок. Це вже третє таке відділення в столиці, де можуть отримати кваліфікований догляд невиліковні хворі.

Оновлення реанімаційної для нейрохірургічних хворих було здійснено коштом міського бюджету. Було придбали новий операційний стіл з операційної лампою, С-арку для оперативних втручань під контролем рентгена та операційний мікроскоп.

Крім того, в лікарні завершили капремонт і дооснащення відділення рентген-ендоваскулярної хірургії з операційним блоком для відкритих оперативних втручань на серці та палатами інтенсивної терапії. Відкрили нову операційну, обладнану надсучасним операційним столом, апаратами штучного кровообігу, штучної вентиляції легенів, моніторним комплексом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають