9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 19 Лютого, 2024

Фото: Укрзалізниця отримала чергову модернізовану електричку

Київський електровагоноремонтний завод завершив модернізацію чергової електрички для Укрзалізниці і вже передав її замовнику

Повідомляє Національний промисловий портал.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook виконуючий обов’язки голови Укрзалізниці Євгеній Кравцов, УЗ отримала останню у цьому році модернізовану електричку.

Сьогодні приймаємо останню на цей рік модернізовану електричку, яка курсуватиме на Львівській залізниці. Такі електрички вже перевозять пасажирів човниковим рухом у Київській області за маршрутом Святошин – Клавдієве – Святошин.

Загалом впродовж 2017 року капітально відремонтували та модернізували 13 приміських поїздів.

Модернізація рухомого складу була  проведена на власних потужностях УЗ – Київському електровагоноремонтному заводі. Оновлення і модернізація однієї електрички коштує близько 46 мільйонів гривень.

Також в. о. голови Укрзалізниці повідомив, що 27 грудня УЗ отримає останні три пасажирські вагони з 50 замовлених у Крюківського вагонобудівного заводу. З них 8 буде включено до складу нічного експреса № 8/7 Одеса – Харків.

Також він повідомив про плани з оновлення пасажирського рухомого складу, та поділився інформацією про успіхи оновлення рухомого складу УЗ у цьому році.

Наступного року плануємо придбати ще 60 нових пасажирських вагонів.
Загалом цьогоріч провели безпрецедентне та наймасштабніше за останні 7 років оновлення рухомого складу. Окрім пасажирських вагонів поповнили парк і новими 2550 піввагонами, з яких 2500 побудували на власних заводах.

Останні новини:

Зараз читають