9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Фото: Укрзалізниця отримала 13 нових пасажирських вагонів виробництва КВБЗ

У вересні Крюківський вагонобудівний завод продовжував поставляти Укрзалізниці купейні вагони згідно з контрактом.

13 новеньких пасажирських вагонів, зокрема і купейних з меблями, що трансформуються, після суворого комісійного приймання у серпні-вересні були відправлені замовнику. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Вагони витримали цілий комплекс випробувань, в тому числі і пробігових, які проходили на ділянках Південної залізниці. Нові пасажирські вагони КВБЗ стали комфортнішими та зручнішими не лише для пасажирів, а й для спеціалістів експлуатаційних служб залізничного відомства.

Хочеться особливо відзначити, що виробництво пасажирських вагонів на КВБЗ має високий відсоток локалізації в Україні – понад 70%. При виборі постачальників комплектуючих для нових пасажирських вагонів перевага, як і раніше, надається вітчизняним виробникам. Серед постачальників і давні партнери, і фірми, які вперше співпрацюють з КВБЗ. Так, електрообладнання для вагонів виготовили на НПП «Хартрон-Експрес» (м. Харків), АТ «Транстехнологія» (м. Дніпро), АТ «Імпульс» (м. Запоріжжя), світильники поставили АТ «Квазар» (м. Київ) , ТОВ «Софітлюм» (м. Кременчук), кондиціонери – АТ «Завод Екватор» (м. Миколаїв), акумулятори – ТОВ «АДС» (м. Київ). Вакуумні туалетні системи польського виробництва в нових вагонах замінили на вироби дніпровського ТОВ «МДС».

Вікна для вагонів теж роблять в Дніпрі (АТ «Алюмаш») та у місті Вільнянську (НПП «РОСТ»). А запорізьке підприємство АТ «Згода» випускає для цих вікон ролетні штори. Частину інтер’єру, як і раніше, виготовило харківське ДНВП «Об’єднання Комунар».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають