9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Фото: У Нікополі завершилось будівництво нової сучасної амбулаторії

У Нікополі новозбудована амбулаторія запрацює найближчим часом.

Вона обслуговуватиме більше 6 тис. мешканців мікрорайону Північний. Вестимуть прийом сімейні лікарі, працюватимуть процедурні й діагностичні кабінети, а також аптека. Медичну установу збудували за рік. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

 На новій якості медичних послуг акцентує Президент України Петро Порошенко. У медзакладах Дніпропетровщини для лікарів і пацієнтів створюємо сучасні й комфортні умови. Для цього обласним коштом оновлюємо обладнання, проводимо реконструкцію, будуємо медустанови «з нуля», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Нікополі звели нову амбулаторію в мікрорайоні Північний по вул. Чалого. Місцеві не вірять своїм очам.

У нас була дитяча амбулаторія – така маленька, як в далекому селі. Здавалося, забирався в стару занедбану хатину, – згадала місцева мешканка Тамара Пєвчєва. –  Тепер маємо красиву і світлу амбулаторію, з великими вікнами. Дуже щаслива. Тепер хвору маму не доведеться далеко возити.

Зазвичай мешканці змушені були їхати за медичною допомогою в середмістя Нікополя. Ще й двома автобусами. Нова амбулаторія, яка «виросла» на місці пустиря буквально за рік, вирішить цю проблему.

Ми до останнього не вірили, що амбулаторію можуть звести за такий короткий проміжок часу. Зазвичай подібні об’єкти не йдуть далі стін і перетворюються на довгобуд. А тут збудували швидко і якісно. Краса, – не приховував радості нікопольчанин Борис Красников.

В амбулаторії працюватимуть кілька кабінетів – для лікарів, щеплень, процедурні, функціональної діагностики. Крім того, планують поставити ліжка для денного стаціонару.

Працюватимуть 16 медпрацівників, серед яких – і сімейні лікарі. З понеділка по суботу прийматимуть і дорослих, і дітей. Амбулаторія розрахована на 145 відвідувань на день, – розказав начальник відділу охорони здоров’я Нікопольської міськради Анатолій Сукач.

Наразі будівля повністю готова, прокладені інженерні мережі, проведені оздоблювальні роботи. Залишилося облаштувати прилеглу територію та встановити обладнання.

На якісну медицину мають право мешканці будь-якого населеного пункту. Медичну інфраструктуру приводимо до ладу і в обласному центрі, і у віддалених селах. Зокрема, у сільській місцевості ДніпроОДА розпочала цьогоріч будівництво більше десяти амбулаторій, – підкреслив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

Народний депутат України Андрій Шипко переконаний, нова амбулаторія – втілення реформи охорони здоров’я.

Амбулаторія яскрава та простора. У ній все продумано. Це новий рівень надання медичної допомоги. Саме такими мають бути зміни в системі охорони здоров’я, яких очікують українці, – наголосив він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають