9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

Фото: У Львові на території студмістечка Українського католицького університету відкрився новітній інформаційно-ресурсний центр

У Львові урочисто відкрили Центр Шептицького.

У неділю, 10 вересня, відкрився Центр Митрополита Андрея Шептицького – новітній інформаційно-ресурсний центр та бібліотеку, що розташована на території студмістечка Українського католицького університету. Це – перша за часи незалежності будівля, збудована спеціально для бібліотеки.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ZAXID.NET.

Будівництво п’ятиповерхової бібліотеки Українського католицького університету (яка є більше, ніж просто бібліотекою) тривало два роки. Проект Центру Шептицького розробила архітектурна фірма Behnisch Architekten. Його вартість склала 5,7 млн доларів.

Площа Центру Шептицького становить 6027 м2. Серцем простору є бібліотека, однак разом із нею тут є конференц-зал, навчальні аудиторії, адміністративні приміщення, кав’ярня, дитяча кімната та сувенірна крамничка.

У панорамних вікнах Центру з одного боку відображається Стрийський парк, з іншого – храм Святої Софії Премудрості Божої. Площа студентського містечка продумана так, що всі чотири будівлі (бібліотека, церква, академічний корпус та колегіум) взаємодіють між собою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають