9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Фото: У Харкові розпочали будівництво сучасного онкоцентру

Будівельники приступили до будівництво нового онкоцентру у Харкові. Першою чергою буде збудовано лікувально-діагностичний корпус.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ХОДА.

До новобудови переведуть відділення, які зараз працюють у старій будівлі онкоцентру. Після чого старі корпус демонтують, а на їх місці розпочнуть будівництво відділення променевої терапії. Також буде проведена реконструкція хірургічного корпусу під поліклініку та прибудову їдальні.

Третьою чергою будівництва стане упорядкування території онкоцентру. Лікувально-діагностичний корпус розрахований на 510 ліжкомісць. Загальна площа території онкологічного центру складе близько 11 га. 

Тривалий час людям обіцяли покращити умови в онкоцентрі, але за цей період дуже застаріла інфраструктура – і морально, й інженерно, і фізично, тому потрібно було кардинально змінювати ситуацію. На початку 2018 року ми прийняли рішення щодо створення нового надсучасного онкологічного комплексу, а сьогодні розпочинаємо його будівництво, – сказала керівник ХОДА Юлія Світлична.

Будуватимуть онкоцентр будуть коштом обласного бюджету. Крім того будуть залучені кошти центрального бюджету та міжнародних організацій. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають