9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Фото: У Полтавській області триває будівництво розв’язки та шляхопроводу на трасі Дніпро – Решитилівка

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Кременчуцька газета.

В рамках державного інвестиційного проекту з розвитку автомобільної дороги національного значення Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка на території Кобеляцького району триває будівництво транспортної розв’язки у двох рівнях та шляхопроводу через залізничний переїзд. Роботи виконують компанії «Альтком» та «Ростдорстрой». Хід спорудження об’єктів постійно контролює керівництво Служби автомобільних доріг.

Два місяці тому в Кобеляцькому районі на перехресті доріг Полтава-Олександрія та Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка розпочалося будівництво транспортної розв’язки. Споруджують об’єкт за державні кошти. Підпірна стінка практично готова. Залишається залити близько 40 м³ бетону. На опорах влаштовується ростверковий фундамент, який буде розподіляти навантаження на майбутній об’єкт. Вже встановлено два ригелі, вагою близько 60 тонн кожен. Ригель – це несучий елемент, розташований в горизонтальному положенні в будівельній конструкції. Він призначений для з’єднання вертикальних елементів споруди, а також для опори перекриття та плит.

– Паралельно ведуться роботи з будівництва однієї з перших в Україні цементобетонних доріг в Україні. Близько 40 тисяч м² покриття буде із цього матеріалу. Ще майже 80 м² влаштують з асфальтобетону, – зазначає начальник Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський.

Разом з цим триває спорудження шляхопроводу над залізничним переїздом в с.Бутенки Кобеляцького району. Проводяться роботи з перенесення лінії електропередач, яка проходить вздовж залізничних колій.

– Підрядник перегнав спеціальну машину, яка не забиває, а задавлює палі в землю. Аналогів цій техніці практично немає в Україні. Вже задавлено майже 80 залізобетонних паль, – розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Спорудження цих об’єктів дасть можливість розвантажити дороги від потужного трафіку, який існує на даний момент.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають