9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Фото: Продовжується будівництво сміттєпереробного заводу під Харковом

У Дергачівському районі будують комплекс з переробки твердих побутових відходів

На даний момент на будівельний майданчик надійшло нове обладнання для сміттєпереробного комплексу, а саме: сито для сортування сміття. Сито призначене для пофракційне сортування сміття. Деталь привезена з Польщі. Довжина сита – 17 м, вага – 23 т. Встановлювати сито будуть через півтора місяці, після завершення укладання фундаменту виробничої частини комплексу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Харківської міської ради.

Одночасно в Дергачах облаштовують новий полігон, який складатиметься з чотирьох майданчиків для збирання сміття, яки називають “картами”.

На 1-й і 2-й картах полігону ми закінчуємо монтаж гідроізоляційної мембрани і лінію збору фільтратів. Уздовж першої ділянки укладений фільтратопровід і змонтовані колодязі. До кінця року ми плануємо повністю завершити будівництво двох карт, облаштувати контрольно-пропускний пункт і завершити укладання фундаменту для будинку відділу сортування, – зазначив заступник директора з технічних питань генерального підрядника Олександр Панченко.

Після завершення будівництва нового полігону, діючий полігон в Дергачах буде закрито, а на ньому облаштують установки для збирання газу і переробки його в електроенергію.

Зараз тут монтуються трубопроводи, протягом двох тижнів будуть підключені газові свердловини, і ми почнемо експериментальне збирання газу. Згодом паливо використовуватиметься в промислових потребах. Всього на старому полігоні ми плануємо встановити 17 свердловин, – повідомив Олександр Панченко.

Будівництво комплексу з переробки ТПВ з системою збирання полігонного газу та виробництва електроенергії в Дергачівському районі інвестує Світовий банк. Завершення всіх робіт планується до кінця 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають