9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Фото одного з будівельних майданчиків метро на Виноградар

На будівельному майданчику біля вулиці Північно-Сирецької, де тривають роботи по спорудженню монтажної камери для прохідницьких щитів для будівництва тунелів, тривають активні роботи по розкриттю котловану та бетонування платформ для монтажу майбутніх щитів.

Це випливає з опублікованих фотографій ПАТ “Київметробуд” у соціальній мережі Facebook. Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Над котлованом вже встановлено два козлових крани, що здатні підіймати вантажі вагою до 5 та 20 тонн відповідно. Після остаточної вибірки ґрунту на місці монтажної камери та пристанційної території станції “Мостицька”, буде відбуватися монтаж тунелепрохідницьких комплексів. Після монтажу, спеціалісти ПАТ “Київметробуд” запустять їх рух у напрямку станції “Сирець”, щоб з’єднати дві нові станції на Виноградарі з працюючою частиною Зеленої гілки.

Передається, що будівництво тунелів тунелепрохідницьким комплексом має розпочатися весною 2020 року, але роботи з його монтажу можна було б очікувати в кінці зими. Погода, благо, наразі дозволяє виконувати подібні роботи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають