9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Фото: На Харківщині відкрили шляхопровід на транспортній розв’язці на дорозі Київ – Харків – Довжанський

Ремонт шляхопроводу на транспортній розв’язці на дорозі Київ – Харків – Довжанський біля селища Пісочин розпочався у вересні 2017 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-служба Харківської ОДА

Пісочинський шляхопровід – надзвичайно важливий об’єкт на одній з головних державних дорожніх артерій, трасі Київ – Харків – Довжанський. Навантаження на міст – 40 тисяч автомобілів на добу. При цьому з моменту будівництва, за 42 роки, міст жодного разу не ремонтувався, – зазначила голова ХОДА Юлія Світлична.

Завдяки вчасному фінансуванню вдалося фактично за три місяці відновити міст. Зокрема, була замінена аварійна балка, влаштовані накладна плита і деформаційні шви, відремонтовані прогонові будови моста, замінена гідроізоляція, укладено асфальтобетонне покриття і замінені бар’єрні огорожі. Відремонтований міст повинен прослужити не менше 12 років без ремонту.

У 2017 році в дорожньому господарстві області було проведено безпрецедентну кількість ремонтних робіт. Велику увагу ми приділили мостам. У вересні за участю Президента був відкритий міст в Ізюмі, в найближчі дні завершаться роботи на шляхопроводі в Губарівці. У 2018 року будемо продовжувати цю роботу, – запевнила керівник ХОДА.

Нагадаємо, що шляхопровід на автодорозі М-03 поблизу селища Пісочин побудований в 1975 році. Довжина моста – 73,2 м, ширина проїжджої частини – 20,5 м. Максимальне навантаження автомобільного транспорту – до 24 т. З моменту будівництва капітальний ремонт не проводився. Обстеження споруди було виконано в 2016 році кафедрою мостів ХНАДУ, шляхопровід був визнаний аварійним.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають