9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Фото: На Черкащині тривають ремонтні роботи на автодорозі Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка

В Уманському та Христинівському районах тривають ремонтні роботи на автодорозі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка

На даний момент на ділянці автодороги км 525+00 – км 531+100 розпочалися роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. Крім того найближчим часом розпочнуться роботи з монтажу балок прогонової споруди мосту, після чого цю ділянку буде введено в експлуатацію.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Службу автомобільних доріг у Черкаській області.

Завершуються ремонтні роботи й на інших ділянках автодороги М-12 в Уманському та Христинівському районах. Там проводяться роботи із завершення влаштування верхнього шару асфальтобетону та нанесення розмітки.

Цього року у рамках бюджетної програми Уряду «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів-Тернопіль Умань; Біла Церква-Одеса-Миколаїв-Херсон» на ділянці автодороги М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка км 513+515 – км 543+396 проводиться поточний середній ремонт дорожнього покриття та реконструкція шляхопроводу через залізничну колію.

Також проводяться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення поточного середнього ремонту на ділянці км 543+396 – км 550+833. Після ремонту цієї ділянки буде завершено відновлення покриття на автодорозі М-12 від кордону Вінницької області до міста Умань в рамках урядової програми.

Нагадаємо, що частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», який поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають