9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Фото: Міста, селища та райони Донеччини отримали 11 нових сучасних сміттєвозів

Нові сучасні сміттєвози отримали міста, селища та райони Донеччини – Торецьк, Бахмут, Покровськ, Мирноград, Олександрівка, Мангуш, Лиман, Соледар, Добропільський та Волноваський райони.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський, передає Національний промисловий портал.

Техніка придбана коштом обласного екологічного фонду за Програмою поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 рік. Загалом у цьому році лише за цією програмою закупили 11 сміттєвозів загальною вартістю 35,7 млн грн. У питанні поводження з відходами діємо системно, комплексно і застосовуємо нові підходи. Такої амбітної програми немає ніде в Україні, – повідомив Павло Жебрівський.

Вже у цьому році впровадили пілотний проект з роздільного збору сміття (поки що у Вугледарі, невдовзі – і в інших містах), будуємо сміттєперевантажувальні станції, чотири полігони ТПВ, плануємо запустити два сміттєспалювальних заводи.

Цього року кожне місто й кожен район області отримали спеціалізовану техніку для того, аби їхні громади стали чистішим. Найкраща ситуація по Маріуполю: там за рахунок так званих переміщених коштів вдалося практично повністю оновити парк сміттєприбиральної техніки – місто отримало сучасні сміттєвози, екскаватори, євроконтейнери тощо.

У наступному році планують продовжити оновлення парку комунальної техніки у містах, районах та селищах Донеччини.

Останні новини:

Зараз читають