9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Фото: Компанія “Нібулон” розпочала другий етап днопоглиблювальних робіт на річці Південний Буг

Передбачається, що в цілому робоча глибина фарватеру річки буде доведена до 2,5 м

Зокрема, передбачено поглиблення Костянтинівського перекату до 2,5 м. Загальна довжина ділянки днопоглиблення на перекаті складе 2 км.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Зараз вантажний флот компанії ходить по Південному Бугу недовантаженим на 20%. Виконання другого етапу днопоглиблення на річці дозволить повністю завантажувати несамохідні судна проекту В2000, спеціально побудовані для використання на Південному Бузі.

В компанії стверджують, що днопоглиблення до 2,5 м дасть можливість запустити по річці судна на підводних крилах типу “Восход” – з більшою пасажиромісткістю і швидкістю, в порівнянні з судами типу “Полісся”, які виконували регулярні рейси в 2017 році.

Днопоглиблення буде проводитися за допомогою судна “Миколаївець”, побудованого компанією “Нібулон” на своїй верфі в Миколаєві. Довжина судна становить 38 метрів, ширина – 12 метрів, осадка – 1,6 метра. На ньому встановлено екскаватор з гідромолотом. Екскаватор може працювати на глибинах до 15 метрів – ковшем, фрезою та гідромолотом.

Нагадаємо, що 134 км судноплавного шляху на Південному Бузі було відновлено після відповідних робіт влітку 2016 року. Глибини на ділянці від Миколаєва до Вознесенська були доведені до рівня 2,4 м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають