9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Фото: Хід будівництва паливозаправного пункту “Нібулон” на Луганщині

“Нібулон” продовжує будівництво нового паливозаправного пункту у м. Сватове Луганської області. Паливозаправний пункт стане важливим ланцюгом у логістичній системі компанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Будівництво комплексу дозволить значно скоротити терміни палива доставки в регіон, що зменшити логістичні витрати та покращить ситуацію із забезпечення ресурсами компанії Луганської і Харківської областей.

Наразі на  будівельному майданчику  завершено монтаж усіх чотирьох резервуарів ємністю по 75 куб. м та аварійної дренажної ємності на 5 куб. м. Закінчується встановлення технологічного обладнання резервуарів і монтаж технологічних трубопроводів. Крім того тривають роботи з влаштування фундаментів під залізничну естакаду та острівця наливу дизельного пального в автоцистерни, після чого розпочнеться монтаж металоконструкцій навісів.

Цей комплекс стане вже другим із трьох запланованих паливозаправних пунктів компанії. Перший об’єкт було збудовано та введено в експлуатацію в липні минулого року пункт у м. Кременчук. Ще один пункт буде збудовано у м. Хмільник (Вінницька обл.).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають