9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Фото: Капітально відремонтований електропоїзд ЕР9т вже курсує на дільниці Львів–Здолбунів

Прес-служба “Львівської залізниці” на своїй сторінці у Facebook повідомила, що у переддень нового року в парк моторвагонного рухомого складу регіональної філії повернувся після капітального ремонту та модернізації електропоїзд ЕР9т №746 у складі 10 вагонів.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Оновлений електропоїзд залізничники Львівської магістралі вже задіяли в приміському русі на дільниці Львів–Здолбунів.

Вартість проведення капітального ремонту та модернізації одного електропоїзда становить близько 40 млн гривень, тоді як нова «електричка» коштує вдесятеро більше.

Це вже друга «електричка», яку впродовж року для Львівської залізниці капітально відремонтували на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод». Перший електропоїзд повернувся з капремонту влітку і задіяний у приміському русі на дільниці Львів–Трускавець. А загалом у 2017 році в ПАТ «Укрзалізниця» капітально відремонтовано 13 електропоїздів.

blank
Раніше модернізований цього року електропоїзд Фото: facebook.com

Третій модернізований цього року новим обладнанням електропоїзд для приміських перевезень працює на маршруті Київ-Клавдієве, про що ми повідомляли раніше.

Попередні два модернізовані на заводі електропоїзди вже перевозять пасажирів – це №668 Фастів – Ворожба – Фастів та № 7246 Львів – Трускавець – Львів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають