9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Флот P&O Maritime Ukraine поповнився ще одним льодовим буксиром

Компанія P&O Maritime Ukraine, що надає буксирні послуги в морських портах Південний і Чорноморськ, у 2018 році провела модернізацію одного зі своїх буксирів, в результаті чого йому присвоєно льодовий клас.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС

У листопаді ми закінчили переобладнання одного з наших потужних буксирів, і він отримав льодовий клас, чого не було раніше. Тепер можемо працювати в льодових умовах, що важливо для порту Чорноморськ, – повідомив генеральний директор компанії Михайло Соколов.

Модернізація буксира KUTTABUL була проведена Іллічівському судноремонтному заводі. У процесі доопрацювання був посилений корпус судна, переобладнана система охолодження, встановлено додаткове обладнання. Після модернізації буксир може виконувати буксирні роботи як на чистій воді, так і в льодових умовах.

На сьогодні у флоті P & O Maritime Ukraine два буксири мають льодовий клас. Обидва вони працюють в порту Чорноморськ. Ще три буксири компанія планує модернізувати у 2019 – 2020 роках.

Компанія P&O Maritime, належить найбільшому світовому портовому оператору DP World Group. У січні компанія, придбала контроль над українською буксирною компанією LB Shipping, і почала надавати буксирні послуги в порту Південний.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають