9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Фінська компанія виготовить крани для порту Південний на 300 млн гривень

Фінська компанія Mantsinen Group LTD OY стала претендентом на постачання ДП «Морський торговий порт «Південний» двох портальних навантажувачів, запропонувавши за відвантаження техніки 290,9 млн грн при стартовій вартості 300 млн грн.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Так, підприємство пропонує до покупки держстивідора «Південний»:

  • кран-перевантажувач портальний гідравлічний повноповоротний в комплекті Mantsinen 300ES/2 – 1 одиниця;
  • кран-перевантажувач портальний повноповоротний гідравлічний із системою автономного пересування у комплекті Mantsinen 300ES/1 – 1 одиниця.

Згідно з документацією, вантажопідйомність кранів становить від 14,7 т до 20,5 т, а максимальний виліт стріли – 40 м. Колія порталу – 10,5 м, а тип підкранових рейок Р50. Двигуни на кранах передбачаються електричні, потужністю 355 кВт. Продуктивність агрегатів встановлена ​​на рівні 900 т/година.

Кабіна оператора повинна бути обладнана системою підігріву та охолодження, а також дисплеєм з робочими даними. Агрегати призначені для використання цілорічно.

Крани будуть залучені для перевантаження залізорудного концентрату, котунів та вугілля.

У комплекті з першим агрегатом йдуть грейфери місткістю 12, 6, 4 м куб, гакова підвіска і два комплекти ЗІП. Другий агрегат поставляється з грейферами ємністю 12, 6, 4 м куб, гаковою підвіскою, двома комплектами ЗІП та дизель-генераторною установкою для можливості самостійного пересування крана.

В аукціоні також брала участь турецька Cromex Makine ve Dis Ticaret LTD. STI, яка запропонувала за постачання кранів 291 млн грн. Морський порт планує отримати спецобладнання до 1 січня 2023 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають