9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Дунайське пароплавство збільшило обсяг вантажоперевезень на 61,6%

 • Перевезення компанією експортних вантажів зросло у 2,6 раза

  ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) у січні-березні 2018 року збільшило обсяг вантажоперевезень річковим флотом в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 61,6% – до 614,4 тис. тонн.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

  Згідно з повідомленням, обсяг перевезень експортних вантажів зріс у 2,6 раза – до 500,4 тис тонн. При цьому обсяг вантажоперевезень між іноземними портами скоротився в 1,5 раза – до 172,9 тис тонн.

  Основними експортними вантажами залишилася залізорудна сировина, вугілля та кокс для меткомбінатів Hesteel Serbia Iron & Steel llc (Сербія) та ArcellorMittal Galati (Румунія). Продовжилися перевезення інших традиційних вантажів (металопродукції, солі, феросплавів, добрив) з Ізмаїла і Рені до портів придунайських країн.

  Компанія значно скоротила квартальний збиток з 22,4 млн грн роком раніше до 3,9 млн грн. У компанії відмітили, що такий збиток не є критичним, оскільки, традиційно, перший квартал року для УДП є планово збитковим. В компанії розраховують, що пожвавлення зернового ринку в дунайських країнах дозволить вийти на прибуткову роботу до кінця року.

  У цьому році компанія вже направила на ремонт річкового флоту 16,1 млн грн проти 14,7 млн ​​грн роком раніше. При цьому обсяг коштів на ремонт пасажирського флоту зріс утричі та склав 10,4 млн грн проти 3,3 млн грн роком раніше. Всього на ремонт річкового флоту у 2018 році буде направлено 87,2 млн грн.

  Нагадаємо, що ПрАТ «УДП» протягом 2017 року збільшило обсяг перевезень вантажів на 8,6% – до 2,266 млн т.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  КВБЗ за перше півріччя виготовив 368 вантажних вагонів

  Крюківський вагонобудівний завод у січні-червні 2021 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, зменшив виробництво вантажних...

  У Запорізькій області побудували новий стадіон (фото)

  У Запорізькій області в селищі Комишуваха з початку року розпочав роботу новий спортивний стадіон.

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».